Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "historian"

(Video) Historiani turk fyen Skënderbeun në varrin e tij në Lezhë

    (Video) Historiani turk fyen Skënderbeun në varrin e tij në Lezhë

Një video që po qarkullon ditën e sotme tregon një historian turk, i njohur me emrin Talha Uğurluel, teksa fyen figurën e heroit tonë kombëtar në varrin e tij, në

Lexo me Shume