Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "hip-hop"

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Kur vjen fjala te reperat, direkt mendja na shkon tek ato zënkat midis grupeve të ndryshme të tyre nëpër “street fighting” apo ato duelet që nëpërmjet teksteve të këngëve ironizojnë dhe

Lexo me Shume