Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hindi"

5 aktorët indianë që duhet t’i ndiqni në Instagram

5 aktorët indianë që duhet t’i ndiqni në Instagram

  Gjithmonë jemi mësuar të ndjekim në rrjetet sociale aktorë të famshëm nga Hollivudi, duke harruar kështu “sivëllain” e tij, Bollivudin – kompaninë gjigante të filmave hindi në Lindje. Bollivudi

Lexo me Shume