Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "higjene"

Të lahesh çdo ditë? Nuk është e nevojshme – thonë ekspertët

    Të lahesh çdo ditë? Nuk është e nevojshme – thonë ekspertët

Dushi është pjesë e rutinës sonë, po aq sa edhe gjumi. Dhe nuk ka rëndësi nëse bëjmë dush në mëngjes apo në darkë, mjafton që po bëjmë gjënë e duhur.

Lexo me Shume