Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "heronj"

“Heronjtë” e fëmijërisë frymëzojnë VIP-at shqiptarë…

    “Heronjtë” e fëmijërisë frymëzojnë VIP-at shqiptarë…

Van Damme, Rambo, Rocky Balboa etj. mund të themi me bindje që kanë qenë “heronjtë” e fëmijërisë të fëmijëve të pas viteve ’90. Por mesa duket, këto personazhe janë kthyer

Lexo me Shume