Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "HEROINE"

Kanadaja ndez dritën jeshile për heroinën. Do të përdoret si ilaç

    Kanadaja ndez dritën jeshile për heroinën. Do të përdoret si ilaç

Shteti kanadez ka vendosur të lejojë përdorimin e lëndës narkotike të llojit “heroinë” si një ilaç që do të përdoret për trajtimin e atyre personave të varur shumë nga droga.

Lexo me Shume

Sekuestrohet 1 kg heroinë, pranga dy të rinjve

    Sekuestrohet 1 kg heroinë, pranga dy të rinjve

Oficerët e Policisë së Tiranës, në bashkëpunim me “Shqiponjat”, kanë kryer sekuestrimin e 1 kg lëndë narkotike heroinë dhe ka vënë në pranga dy persona. Janë arrestuar shtetasit Anest Koromani,

Lexo me Shume