Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Heidi Cruz"

Donald Trump publikon foto nudo

    Donald Trump publikon foto nudo

Ditët e fundit, Donald Trump ka bërë një sërë postimesh në mediat sociale duke sulmuar kandidatin rival republikan, Ted Cruz, por ndryshe nga herët e tjera, ai përdori një taktikë

Lexo me Shume