Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hebrenjte"

Shërbimet sekrete turke: Fëmijët hebrenj të Stambollit, në shënjestër të ISIS

    Shërbimet sekrete turke: Fëmijët hebrenj të Stambollit, në shënjestër të ISIS

Shërbimet sekrete turke kanë zbuluar për “Sky News” se në shënjestër të Shtetit Islamik janë edhe fëmijët hebrenj të Stambollit. Sipas tyre, terroristët kanë plane të avancuara për të vrarë

Lexo me Shume