Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hawking"

Trump lë pa fjalë gjeniun Stephen Hawking

    Trump lë pa fjalë gjeniun Stephen Hawking

Duke qenë se është një shkencëtarët më të njohur në botë, Stephen Hawking kërkohet vazhdimisht të shpjegojë disa nga fenomenet më misterioze të universitetit. Por, kur e pyetën për ngritjen

Lexo me Shume