Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hashtag"

Euro 2016, #ALB – Në cilin vend renditet Shqipëria deri tani?

    Euro 2016, #ALB – Në cilin vend renditet Shqipëria deri tani?

A do ta “veshim” dot kullën Eiffel me ngjyrat e flamurit tonë kombëtar? Kjo është sfida e fundit që i ka përfshirë të gjithë tifozët dhe jo vetëm, të prekur

Lexo me Shume