Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hasash"

(Video) PD denoncon – Salianji: Ja droga që mbillet me ‘bekimin’ e Saimir Tahirit

(Video) PD denoncon – Salianji: Ja droga që mbillet me ‘bekimin’ e Saimir Tahirit

Ashtu si vet kryetari i opozitës Lulzim Basha lajmëroi vetëm 1 orë më parë, nëpërmjet një njoftimi për shtyp Partia Demokratike ka denoncuar me video e foto mbjelljen e plantacioneve

Lexo me Shume