Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Harry Styles"

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Harry Styles dhe Kendall Jenner sërish bashkë?

Mos ndoshta kemi udhëtuar me një makinë kohe dhe jemi kthyer një vit pas? Harry Styles dhe Kendall Jenner janë pikasur teksa kanë dalë bashkë në Los Anxhelos këtë fundjavë,

Lexo me Shume