Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Harry Potter"

Rikthehet Harry Potter! Ja ç’duhet të dini

Rikthehet Harry Potter! Ja ç’duhet të dini

    Kujt do t’ia merrte mendja që Harry Potter do të rikthehej përsëri me produksione filmike e jo me një, por me dy! Filmi është i konceptuar në dy

Lexo me Shume

Aktores Emma Watson i del emri në faqet e Panama Papers

    Aktores Emma Watson i del emri në faqet e Panama Papers

Një kompani “offshore’ që i përket aktores Emma Watson është përmendur në publikimin e fundit të të dhënave të Panama Papers.   Aktorja ka krijuar “Falling Leaves Limited” në vitin

Lexo me Shume