Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "hanxhar"

Tronditet sërish Gjermania, siriani vret me hanxhar një grua dhe plagos dy të tjerë

Tronditet sërish Gjermania, siriani vret me hanxhar një grua dhe plagos dy të tjerë

Një grua ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një sulmi me hanxhar në Gjermani. Ngjarja e rëndë është shënuar në Reutlingen, afër Shtutgartit, siç raportojnë

Lexo me Shume