Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hakmarrje"

Vdekja e Almirit, shqiptarët hakmerren. Rrahin vëllanë e atij që përplasi 4-vjeçarin

    Vdekja e Almirit, shqiptarët hakmerren. Rrahin vëllanë e atij që përplasi 4-vjeçarin

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë të shënuar në Kumanovë, ku 4-vjeçari shqiptar Almir Aliu humbi jetën si pasojë e përplasjes nga një mjet që drejtohej prej një shtetasi maqedonas,

Lexo me Shume

Sulmi me armë në Durrës, në shënjestër banesa e Denis Shtrazës, i akuzuar për vrasjen e Çollakut

    Sulmi me armë në Durrës, në shënjestër banesa e Denis Shtrazës, i akuzuar për vrasjen e Çollakut

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me sulmin me armë ndaj një banese në qytetin e Durrësit, ku për pasojë mbeti i plagosur një 12-vjeçar, i cili u kap nga

Lexo me Shume

Tiranë, zbardhet motivi i ekzekutimit të 36-vjeçarit nga Tepelena

    Tiranë, zbardhet motivi i ekzekutimit të 36-vjeçarit nga Tepelena

Një ekzekutim me armë zjarri u shënua mbrëmjen e djeshme në lokalin “De Niro” në zonën e ish-bllokut në Tiranë. Viktima Elton Çiço ndërroi jetë teksa transportohej në spitalin e

Lexo me Shume

Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

    Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

Shtetasi 43-vjeçar Petrit Çupi është liruar nga gjykata, e cila ka vendosur ndaj tij masën “detyrim paraqitje”. Lidhur me këtë ngjarje, 33-vjeçarja Gëzime Lleshi, që denoncoi fqinjin e saj, është

Lexo me Shume

Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

    Eksploziv në portën e një banese në Elbasan, dyshohet për hakmarrje

Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi është dëgjuar mëngjesin e ditës së sotme në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit. Ka qenë banesa e shtetasit 62-vjeçar me iniciale E. R,

Lexo me Shume

Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

    Dogji 4 makinat për hakmarrje, 23-vjeçarja në Polici: Shkak për ndarjen, nëna e ish-të dashurit

Shtetësja 23-vjeçare Desara Mançellari u ndalua ditën e sotme nën akuzën e shkatërrimit të pronës private me zjarr. Pas grindjes me një djalë, ajo nuk ngurroi të hakmerrej duke djegur

Lexo me Shume

Falja e Nazime Vishës, e motra: Më ka shkatërruar jetën, e vraftë Zoti! Djali i Fiqiriut: Po na detyrojnë të bëjmë vetëgjyqësi

    Falja e Nazime Vishës, e motra: Më ka shkatërruar jetën, e vraftë Zoti! Djali i Fiqiriut: Po na detyrojnë të bëjmë vetëgjyqësi

Falja e Nazime Vishës nuk është pritur mirë nga familjarët e saj dhe ata të viktimës, Fiqiri Muça. E motra e Nazime Vishës, e cila është e martuar me vëllanë

Lexo me Shume