Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Hafizi"

Hafizi përpara Kongresit të PS-së: Jam kundër referendumit të propozuar nga Rama

    Hafizi përpara Kongresit të PS-së: Jam kundër referendumit të propozuar nga Rama

Mimoza Hafizi ka thyer heshtjen një ditë përpara Kongresit të Partisë Socialiste duke shprehur qëndrimin e saj kundër referendumit të propozuar nga kryeministri Rama. Sipas Ramës duhet mbajtur një referendum nëse duhet apo jo të kryen zgjedhje për kryetar të partisë. Por sipas Hafizit, kjo nuk është gjë tjetër veçse

Lexo me Shume