Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gwyneth Paltrow"

Gwyneth Paltrow: “Mund të jesh grua inteligjente dhe ta duash seksin në të njëjtën kohë”

    Gwyneth Paltrow: “Mund të jesh grua inteligjente dhe ta duash seksin në të njëjtën kohë”

Nuk është sekret që Gwyneth Paltrow i shijon të mirat e jetës. Por si të gjitha nënat që punojnë asaj i duhet të përballet me situata të ndryshme. Gwyneth ka

Lexo me Shume

Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

    Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

Chris Martin, lideri i grupit “Coldplay” ka folur për “Sunday Times” për ndarjen nga aktorja Gwyneth Paltrow. “Akoma zgjohem me humorin përtokë”,- ka thënë 39-vjeçari. “Por tani kam kuptuar se

Lexo me Shume