Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Guus Hiddink"

Conte bind Diego Costan – Të dy, gati për të ringritur Chelsea-n!

    Conte bind Diego Costan – Të dy, gati për të ringritur Chelsea-n!

Menjëherë pas zyrtarizimit të Antonio Contes si trajneri i ekipit të Chelsea-s duke filluar nga sezoni i ardhshëm, trajneri italian ka filluar punën, edhe pse ende në drejtimin e Kombëtares

Lexo me Shume