Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gustavo Gomez"

Merkato – Milan blen paraguajanin Gustavo Gomez

    Merkato – Milan blen paraguajanin Gustavo Gomez

“Ndihem i lumtur që vij këtu, por do të flas më vonë!” Këto kanë qenë fjalët e para të mbrojtësit më të ri të skuadrës së Milan-it, i cili ka

Lexo me Shume