Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Guinness World Record"

Guinness World Record – Në Napoli tentojnë picën më të gjatë në botë

    Guinness World Record – Në Napoli tentojnë picën më të gjatë në botë

Sot, në Napoli të Italisë duan të thyejnë një rekord: realizimin e picës më të gjatë në botë! Takimi i lënë në paraditen e sotme kërkon të mposhtë rekordin e

Lexo me Shume