Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "grupe"

Grabitja në Rinas, hetimet shtrihen deri në Kosovë. Ja dy grupet kriminale nën hetim

    Grabitja në Rinas, hetimet shtrihen deri në Kosovë. Ja dy grupet kriminale nën hetim

Hetimet për grabitjen e 30 qershorit në aeroportin e Rinasit i kanë kaluar kufijtë, duke shkuar deri në Kosovë. Burime të policisë bëjnë me dije se po hetohen dy grupe

Lexo me Shume