Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gruaja"

Gruaja e Sokratit: Ato që i kam thënë Jonidës, ajo i mori me vete

    Gruaja e Sokratit: Ato që i kam thënë Jonidës, ajo i mori me vete

Pak ditë pas krimit të dyfishtë të kryer nga 65-vjeçari Sokrat Shani ka reaguar bashkëshortja e tij. Në një intervistë për “GSH”, ajo tregon se ishte në banesë mëngjesin e

Lexo me Shume