Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Grida Duma"

Duma akuzon Ramën: I dha 8.8 mln euro mikut për mirëmbajtjen e rrjetit dixhital

    Duma akuzon Ramën: I dha 8.8 mln euro mikut për mirëmbajtjen e rrjetit dixhital

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë Demokratike, Grida Duma, ka akuzuar kryeministrin Rama për një tjetër aferë klienteliste. Sipas saj, kreu i qeverisë i ka dhënë pa tender 8.8

Lexo me Shume