Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Greve"

Greva shtyhet deri të hënën, bllokohet pika kufitare e Kapshticës

    Greva shtyhet deri të hënën, bllokohet pika kufitare e Kapshticës

Për shkak të zgjatjes së grevës deri të hënën, dogana greke ka vendosur që të mos lejojë kalimin e shtetasve dhe mjeteve nga Shqipëria në Greqi dhe anasjelltas, edhe përgjatë

Lexo me Shume