Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Greva"

72 orë bllokim, rinis puna në pikën kufitare të Kapshticës

    72 orë bllokim, rinis puna në pikën kufitare të Kapshticës

Pas 72 orësh bllokim, ka nisur sërish puna në pikën kufitare të Kapshticës ndërprerë prej grevës së palës greke. Nënpunësit e doganave të gjithë Greqisë nisën të premten grevën 24

Lexo me Shume