Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Greta Koci"

Greta Koçi: “Burrin nuk e dua me bindje të majta”

    Greta Koçi: “Burrin nuk e dua me bindje të majta”

Greta Koçi, e ftuar tek “Zonë e Lirë” në Tv Klan, për të folur më tepër për klipin e saj të ri “S’jena ni motit”, i është përgjigjur edhe disa

Lexo me Shume