Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "GREKE"

Defekt në sistem, ndërpritet puna në Kapshticë

    Defekt në sistem, ndërpritet puna në Kapshticë

Pala greke në pikën kufitare të Kapshticës ka ndërprerë punën. Një defekt në sistem ka paralizuar punën prej orës 16:00 të ditës së sotme. Si pasojë, në dalje të vendit

Lexo me Shume