Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Grande Fratello"

Itali – Gati “Grande Fratello-Vip”

    Itali – Gati “Grande Fratello-Vip”

Duke filluar nga sezoni i ri i vjeshtës, në televizionin “Canale 5” në Itali do të nisë “Grande Fratello-Vip”. Versioni i ri i “Grande Fratello” do të zgjasë 8 javë

Lexo me Shume