Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gramsh"

Rrjedha e ujit përfshin automjetin, shpëtohen në kohë shoferi dhe 8 pasagjerë

    Rrjedha e ujit përfshin automjetin, shpëtohen në kohë shoferi dhe 8 pasagjerë

Një automjet është rrëmbyer nga rrjedha e ujit në fshatin Grazhdan të Gramshit. Mësohet se mjeti tip “Land Rover”, me targa AA649AK, është përfshirë nga rrjedha teksa po transportonte 8

Lexo me Shume