Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Grammy"

Ç’pritet të ndodhë në “Grammy Awards 2017”?

    Ç’pritet të ndodhë në “Grammy Awards 2017”?

“Grammy Awards 2017” janë vetëm pak muaj larg, ndërkohë që nominimet priten të shpallen në Shtator, muaj ky kur pranohen kandidaturat e fundit. Billboard ka kontaktuar me disa producentë të

Lexo me Shume

Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

    Sam Smith dhe i dashuri i tij i ri

Pas katër “Grammy”, një “Golden Globe” dhe një “Oscar”, Sam Smith kishte lënë pas dore jetën e tij private. Por tani ka ardhur koha për t’iu rikthyer jetës së tij

Lexo me Shume

Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

    Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

Një natë para ndarjes së çmimeve Grammy, akademia muzikore deklaroi se Rihanna do të performonte një këngë nga “Anti” në natën e madhe të muzikës. Por të gjithë u zhgënjyem

Lexo me Shume