Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gossip"

(Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

    (Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

Belen Rodriguez me të dashur të ri? Ka të paktën dy javë tashmë që në Itali përflitet një marrëdhënie deri diku e fshehtë mes moderatores bukuroshe nga Argjentina dhe pilotit

Lexo me Shume