Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Google Street View"

(Video) Banorët e Ishujve Faroe, peticion për “Google Street View”. Ndërkohë, përdorin delet për hartën….

    (Video) Banorët e Ishujve Faroe, peticion për “Google Street View”. Ndërkohë, përdorin delet për hartën….

Rrugët e Ishujve Faroe ende nuk janë futur në hartën e “Google Street View” dhe 50 mijë banorët nuk kanë qenë aspak të kënaqur. Si rezultat i kësaj ata kanë

Lexo me Shume