Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gomonia"

Kapet gomonia me 2 ton drogë në Itali, pranga 5 shqiptarëve

    Kapet gomonia me 2 ton drogë në Itali, pranga 5 shqiptarëve

Gjatë një operacioni antikanabis të kryer në Ancona, policia italiane ka sekuestruar një gomone 8 metra të gjatë me 2 ton lëndë narkotike kanabis narkotike dhe ka vënë në pranga 5

Lexo me Shume