Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Golf"

(Video) Vizitori i “pazakontë” në Florida

    (Video) Vizitori i “pazakontë” në Florida

Lojtarët e golfit në Buffalo Creek, Palmetto, janë vizituar nga një “turist” tepër i pazakontë ditët e fundit: nga një krokodil. Dhe jo nga një krokodil me përmasa të zakonshme,

Lexo me Shume

Michael Jordan: Tiger Woods duhet të heqë dorë nga golfi

    Michael Jordan: Tiger Woods duhet të heqë dorë nga golfi

Ish-basketbollisti i famshëm Michael Jordan ka folur rreth jetës së mikut të tij, Tiger Woods, duke thënë se 14 herë kampioni i botës dëshiron të tërhiqet nga sporti i golfit,

Lexo me Shume