Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "goditje"

U godit nga mjeti ujor, humb jetën një person në Himarë

    U godit nga mjeti ujor, humb jetën një person në Himarë

Një incident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Himarë, ku një pushues ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një mjet ujor teksa ishte duke u larë në

Lexo me Shume