Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Goal line technology"

Seria A – nga shtatori nis testimi i moviolës në fushë

    Seria A – nga shtatori nis testimi i moviolës në fushë

Rreth një muaj pasi u dha “ok” për përdorimin e të ashtuquajturës moviolë në fushë, Federata Italiane e Futbollit do të jetë ndër të parat që do të bëjë testimet

Lexo me Shume