Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Glee"

Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

    Chris Martin pranë depresionit, pas ndarjes

Chris Martin, lideri i grupit “Coldplay” ka folur për “Sunday Times” për ndarjen nga aktorja Gwyneth Paltrow. “Akoma zgjohem me humorin përtokë”,- ka thënë 39-vjeçari. “Por tani kam kuptuar se

Lexo me Shume