Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gjyshja"

Histori të mbijetuarish! Gjyshja shpëton dy nipërit e saj

    Histori të mbijetuarish! Gjyshja shpëton dy nipërit e saj

Teksa bilanci i viktimave, të plagosurve dhe të zhdukurve si pasojë e tërmetit në Itali, rritet, qarkullojnë tashmë edhe histori të mbijetuarish. Në luftë kundër kohës për të shpëtuar veten

Lexo me Shume