Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjyqtarja"

Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

    Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

Ditën e sotme do të jepej masa e sigurisë për pesë punonjësit e Rinasit, të arrestuar për grabitjen e shënuar në aeroport pak ditë më parë. Por mësohet se gjyqtarja

Lexo me Shume