Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjyqtari"

Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

    Denoncoi gjyqtarin nga Berati, kërcënohet nga bashkëshortja e tij

Pas denoncimit se gjyqtari nga Berati, Shyqyri Çobo, kishte kërkuar favore seksuale në këmbim të ndihmës juridike për divorcin, shtetësja I. T 32 vjeçe është kërcënuar nga bashkëshortja e tij,

Lexo me Shume

I kërkoi favore seksuale klientes së divorcuar, pezullohet nga detyra gjyqtari Shyqyri Çobo

    I kërkoi favore seksuale klientes së divorcuar, pezullohet nga detyra gjyqtari Shyqyri Çobo

Gjyqtari i Gjykatës së Beratit, Shyqyri Çobo, është pezulluar nga detyra me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda. Ai dyshohet për konsumimin e veprës penale të “Korrupsionit pasiv të

Lexo me Shume

Tahiri: Gjyqtari që pezulloi Çakon, ka liruar disa vrasës

    Tahiri: Gjyqtari që pezulloi Çakon, ka liruar disa vrasës

Një ditë pas vendimit të gjykatës për pezullimin nga detyra të Drejtorit të Policisë së Shtetit, ka reaguar Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Gjatë aktivitetit për 1-vjetorin e Komisariatit Dixhital,

Lexo me Shume

Zbardhet dëshmia e gjyqtarit Hoxha: Paratë s’kishin lidhje me procesin gjyqësor

    Zbardhet dëshmia e gjyqtarit Hoxha: Paratë s’kishin lidhje me procesin gjyqësor

I arrestuar mbrëmjen e djeshme bashkë me të birin, gjyqtari Ibrahim Hoxha ka dëshmuar përpara Prokurorit lidhur me paratë që po merrte në çastin e kapjes në flagrancë. Gjatë dëshmisë

Lexo me Shume

Pranga gjyqtarit Ibrahim Hoxha dhe djalit të tij, po merrnin 6 mln lekë për një gjyq

    Pranga gjyqtarit Ibrahim Hoxha dhe djalit të tij, po merrnin 6 mln lekë për një gjyq

Një gjyqtar dhe i biri janë arrestuar në flagrancë teksa po merrnin lekë për ndryshimin e një vendimi. Bëhet fjalë për gjyqtarin Ibrahim Hoxha dhe të birin e tij Ledion

Lexo me Shume

Ish-hotel “Vollga”, gjyqtari Skënderi: Shullazit i është dhuruar më vonë

    Ish-hotel “Vollga”, gjyqtari Skënderi: Shullazit i është dhuruar më vonë

Gjyqtari Vladimir Skënderi, ndaj të cilit ka nisur hetimi nga Prokuroria e Durrësit, ka deklaruar se ish-hotel “Vollga”, deri në vitin 2013 rezultonte pronë e kompanisë “Arabian Saudi”, ndërsa më vonë

Lexo me Shume