Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gjyqi"

Shtyhet gjyqi për Emiljano Shullazin, shkak ngarkesa e lartë e gjykatës

    Shtyhet gjyqi për Emiljano Shullazin, shkak ngarkesa e lartë e gjykatës

Seanca gjyqësore e caktuar për sot ndaj Emiljano Shullazit është vendosur të shtyhet. Emiljano Shullazi dhe dy bashkëpunëtorët e tij do të dalin në gjykatë ditën e nesërme në orën

Lexo me Shume

Mungonte njëri prej gjyqtarëve, shtyhet seanca për deputetin Prenga

    Mungonte njëri prej gjyqtarëve, shtyhet seanca për deputetin Prenga

Njëri prej anëtarëve të trupit gjykues nuk ka qenë i pranishëm në seancën plenare për deputetin Armando Prenga, konkretisht Ardian Nuni. Për shkak të mungesës së tij, Gjykata e Lartë

Lexo me Shume