Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjykate"

Gjykata e Tiranës: 1 vit burg për grabitëset e supermarketit

    Gjykata e Tiranës: 1 vit burg për grabitëset e supermarketit

Më 20 janar të këtij viti, një 30-vjeçare dhe mbesa e saj 22-vjeçare janë arrestuar pasi janë kapur nga kamerat e sigurisë të një supermarketi duke vjedhur produkte kozmetike dhe

Lexo me Shume