Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gjykata Themelore e Prishtines"

Kosovë, sulmohet Gjykata Themelore e Prishtinës

    Kosovë, sulmohet Gjykata Themelore e Prishtinës

Persona të paidentifikuar kanë sulmuar dhe thyer derën e Gjykatës Themelore të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të së premtes. Ata kanë tentuar të hyjnë brenda

Lexo me Shume