Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gjykata e Apelit"

Pajisja përgjuese, Apeli rikthen në detyrë kreun e Policisë, Haki Çako

    Pajisja përgjuese, Apeli rikthen në detyrë kreun e Policisë, Haki Çako

Gjykata e Apelit ka rrëzuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe ka rikthyer në detyrë Haki Çakon të akuzuar për “Shpërdorim detyre” lidhur me pajisjen përgjuese. Trupi

Lexo me Shume

Emiljano Shullazi transferohet në Tiranë, kërkon lirinë në Apel

    Emiljano Shullazi transferohet në Tiranë, kërkon lirinë në Apel

Emiljano Shullazi, i cili pak ditë më parë u transferua në qelinë e burgut të Elbasanit, nën masa të forta sigurie, është sjellë së fundmi në Tiranë. Ai ishte në

Lexo me Shume