Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjume"

Doni të humbni peshë? Zgjidhjen e gjeni te mënyra se si flini

Doni të humbni peshë? Zgjidhjen e gjeni te mënyra se si flini

Gjumi është një nga faktorët kryesorë kur vjen fjala te humbja në peshë dhe sërish nuk merret parasysh nga shumica e njerëzve kur vendosin të krijojnë një rutinë të rregullt

Lexo me Shume

Nuk ju zë gjumi në darkë? Ndiqni këto 12 këshilla

Nuk ju zë gjumi në darkë? Ndiqni këto 12 këshilla

Të gjithë e dimë sekretin e një dite të mbarë: duhet bërë një gjumë i mirë. Megjithatë, 1/4 e moshës mesatare në botë pranon se nuk bën gjumë mjaftueshëm. Nuk

Lexo me Shume

Doni të zbuloni më shumë për gjumin, ëndrrat dhe kaloritë e djegura gjatë natës? Përdorni këtë aplikacion!

    Doni të zbuloni më shumë për gjumin, ëndrrat dhe kaloritë e djegura gjatë natës? Përdorni këtë aplikacion!

Duke marrë parasysh faktin që të gjithëve na rastis të flemë jo shumë orë para momentit kur bie alarmi, përgjigjja e pyetjes “Sa mendoni se keni fjetur gjatë gjithë jetës?”

Lexo me Shume

Keni fjetur keq mbrëmë? Ju tregojmë si ta përballoni ditën me energji

Keni fjetur keq mbrëmë? Ju tregojmë si ta përballoni ditën me energji

Supozohet të bëjmë një gjumë të mirë gjatë natës për të qenë energjik ditën tjetër, apo jo? Problemi nuk është te fakti nëse kemi apo jo mundësi të flemë mjaftueshëm,

Lexo me Shume