Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjueti"

Pamje të trishta! Ja si torturohen kafshët në Shqipëri

    Pamje të trishta! Ja si torturohen kafshët në Shqipëri

Prej kohësh është ndaluar gjuetia, por mesa duket në Shqipëri e kanë të vështirë ta pranojnë këtë ligj. Fatkeqësisht nuk kanë mbaruar vrasjet e paligjshme të kafshëve të egra. Gjuetarët

Lexo me Shume