Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjoksi"

Albana Osmani kthen gjithçka në art

    Albana Osmani kthen gjithçka në art

Dalja e moderatores Albana Osmani në tapetin e kuq të “Top Music Awards” u komentua nga mediat online për shkak të dekoltesë sensuale prej së cilës dukej qartë që nuk

Lexo me Shume

Sherr se kush e ka gjoksin më tërheqës, pezullohet nga puna policja

    Sherr se kush e ka gjoksin më tërheqës, pezullohet nga puna policja

Një efektive policie është në hetim pas një konflikti me një kolege të sajën se kush kishte gjoks më tërheqës. Rebekah Sutcliffe me detyrë asistente e shefit, është pezulluar pas

Lexo me Shume

Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

    Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

  Nëse do i hidhnim një sy daljeve më të fundit në festivalin e Kanës, do të shihnim se po testohet gjithmonë e më tepër pamja e dekoltesë. Vërehet dukshëm se

Lexo me Shume

9 këshilla për të gjetur reçipetat e duhura për ju

    9 këshilla për të gjetur reçipetat e duhura për ju

Femrat ankohen gjithnjë që nuk gjejnë dot veshjen e përshtatshme. Por në rastin e reçipetave është edhe më e vështirë. Kjo sepse me reçipetat e gabuara me shumë mundësi do

Lexo me Shume