Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "gjelberim"

(Foto) Dy anët e medaljes brenda Parkut të Liqenit…

(Foto) Dy anët e medaljes brenda Parkut të Liqenit…

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Që prej fillimit të hartimit të një plani nga Bashkia e Tiranës, për të ndërhyrë në një pjesë të Parkut

Lexo me Shume