Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Giuseppe Rossi"

Lazio-Cesare Prandelli: Gati nënshkrimi i marrëveshjes

    Lazio-Cesare Prandelli: Gati nënshkrimi  i marrëveshjes

Paraqitja e dobët e ekipit të Lazio-s në vitin e fundit i ka shtyrë drejtuesit e klubit të marrin masa të menjëhershme për të shmangur një gjë të tillë edhe

Lexo me Shume