Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Gisele Bundchen"

Lista e modeleve më të paguara në botë, “Forbes”: Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë

    Lista e modeleve më të paguara në botë, “Forbes”: Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë

Supermodelja braziliane Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë si modelja më e paguar në botë, sipas “Forbes”. Në pesëshen e listës së gjatë renditen edhe modelet Adriana Lima, Karlie Kloss, Kendall

Lexo me Shume

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen: Më thoshin që s’do të bëhesha kurrë modele se e kisha hundën të madhe

Gisele Bundchen mund të jetë një nga modelet më të paguara në botë, por kjo nuk do të thotë që ajo e “ka kaluar lumin” pa u lagur. Modelja e

Lexo me Shume